Keresés befejezése

Keresett szó: oldat

Hogyan kezeljük a torokfájdalmat?

A felső légúti fertőzések átlagban évente 5-6 alkalommal jelentkeznek és többnyire a téli időszakban, illetve az évszakváltások idején. Az alábbiakban áttekintjük a torokfájás természetes gyógymódjait és a megelőzés lehetőségeit.

Fahéj

A fahéj alkalmazásának mély gyökerei közel ötezer éves múltra nyúlnak vissza. A kínai népi gyógyászat előszeretettel alkalmazta lázas állapotok, nőgyógyászati és gyomor-bélrendszeri panaszok orvoslására.

Fogápolás, okosan

A fog- ill. szájápolás jelentőségét már egészen korán, szinte az első tejfogacskák megjelenése óta tanítják, otthon, családi körben, később a bölcsődében, óvodában, iskolában. Nem véletlenül, hiszen meglehetősen sokan szenvednek fogágy-betegségben, fogszuvasodásban. Elevenítsük fel ismereteinket, ismerjünk meg új megelőző lehetőségeket!

Kerek repkény, borostyán

A népi gyógyászatban levelének főzetét külsőleg ótvar és bőrbetegségek gyógyítására alkalmazták. Napjainkban az ízületek, izomrendszer regenerálására adják. Az Aminoerg regeneráló oldat és gél egyik fontos komponense.

Réti legyezőfű, bajnóca

A népi gyógyászatban levelének főzetét külsőleg ótvar és bőrbetegségek gyógyítására alkalmazták. Napjainkban az ízületek, izomrendszer regenerálására adják. Az Aminoerg Plusz regeneráló oldat és gél egyik fontos komponense.

Sarlós gamandor

A népi gyógyászatban bájitalként és epeserkentő szerként ajánlották. Napjainkban főként a homeopátia alkalmazza, külsőleg azonban az ízületek, izomrendszer regenerálására adják. Az Aminoerg regeneráló oldat és gél egyik fontos komponense.
Lap: 1 / 2